Поиск работы или резюме

INGINER - AGRONOM SAU MANAGER în domeniul agriculturii (ORHEI)

SRL Maestro-nut

1263 просмотров
Дата публикации: 28.05.2018

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Responsabilitati principale:

  • Elaborarea cartelelor tehnologice de cultivare a plantelor (sparanghel, porumb, floarea-soarelui),
  • Controlul îndeplinirii la timp a lucrărilor agricole,
  • Calculul şi asigurarea întreprinderii cu material semincer, îngrăşăminte,  mijloace de protecţie a plantelor;
  • Elaborarea şi îndeplinirea planurilor de prelucrarea a solului, semănare a solului, prelucrare, cultivare;
  • Controlul asupra îndeplinirii planurilor de producere;
  • Controlul asupra utilizării şi depozitării corecte a tehnicii agricole
  • Participarea la încheierea contractelor de vînzare-cumpărare a terenurilor agricole

Cerinte fata de candidati:

  • Experienta de lucru in pozitie similara – minim 5 ani,
  • Studii superioare (preferabil economie, agronommie)
  • Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa,
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj,
  • Abilitati de lucru la PC ( Word, Excel, PowerPoint)
  • Permis de conducere cat. B
  • Rezistenta la stres in conditii de lipsa de timp,
  • Atentie, responsabilitate, punctualitate, rapiditate.

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro.md, indicând pozitia pentru care aplica. TEL. 022212066 SAU 079922333.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 16.05.2019
  • Full time
  • 28.05.2018

  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме