Поиск работы или резюме

HR Manager

Linia H2O

1559 просмотров
Дата публикации: 19.04.2019

Grupul de companii „Linia H2O”, în contextul extinderii departamentului de resurse umane anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante de:

HR Manager

Cine suntem:
Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 20 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță, obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Căutăm un specialist ce întrunește următoarele cerințe:

  • Minim 4 ani experiență pe o poziție similară;
  • Studii superioare (management, drept, economie);
  • Cunoștințe de aplicare legislația muncii și Codului Muncii al RM;
  • Experiență în gestionarea dosarelor de personal;
  • Experiență în planificarea și gestionarea departamentului de RU;
  • Experiență relevantă în proiecte de implementare și îmbunătățire a sistemelor de evaluare și dezvoltare a performanțelor, programe de training și de talent management;
  • Experiență relevantă în construirea brand-ului de angajator atractiv și în aplicarea unor strategii inovative de recrutare, retenție, formare și motivare;
  • Cunoștințe de operare în 1C;
  • Aptitudini de leadership eficient;
  • Gândire strategică și analitică.

Responsabilități de bază:

  • Gestionarea echipei de Resurse Umane;
  • Elaborarea strategiei și politicii de personal a companiei;
  • Asigurarea conformității acțiunilor, procedurilor și documentelor de resurse umane cu legislația în vigoare;
  • Coordonarea, monitorizarea și evaluarea procesului de recrutare și selecție a personalului;
  • Definirea și analiza proceselor de lucru din cadrul companiei;
  • Elaborarea și documentarea proceselor de lucru inter-departamentale și intra-departamentale (instrucțiuni, formulare, metode de cooperare, fișe de post, regulamente, etc);
  • Stabilirea indicatorilor de performanță (KPI) și motivare a angajaților, conceperea sistemelor de control pentru noile procese și pentru respectarea procedurilor;
  • Proiectarea, adaptarea și implementarea programelor de dezvoltare organizațională, training,  comunicare internă, salarizare, evaluare a performanțelor și urmărirea dinamicii obiectivelor (individuale și la nivel de echipă);
  • Implementarea proiectelor de optimizare a proceselor de business ale companiei, analiza structurii organizaționale și formarea de strategii;
  • Monitorizarea periodică a activitaților desfășurate și actualizarea proceselor implimentate;
  • Participare la formarea și implementarea culturii corporative;
  • Și alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de menținere și dezvoltare a personalului.

Oferim:

  • Oficiu modern și confortabil;
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate;
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

Dacă v-ați regăsit în descrierea de mai sus, puteți să transmite-ți CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.
Mob.: 079521447

Vă așteptăm în Echipa noastră!

*Doar persoanele selectate vor fi contactate

Linia H2O

О компании

Compania ,,Linia H2O” -este locul unde găsești cea mai completă gamă de articole sanitare, mobilier de baie, gresie și faianță de la cei mai cunoscuți producători europeni. În showroom-ul LiniaH2O găsești nu doar produse, ci și idei de amenajare ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.11.2021

Customagic
  • Full time
  • 07.02.2019

CIC FIDESCO SRL
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме