Поиск работы или резюме

Frontend developer

Academia Națională de Șah

1241 просмотров
Дата публикации: 28.05.2019

Academia Nationala de Sah din Moldova anunta concurs la ocuparea urmatoarelor functii:

Cerințe:
- Cunoștințe HTML5, CSS3, XHTML;
- Experiența de lucru cu Canvas în HTML5;
- Cunoștințe Bootstrap și responsive design;
- Constituie un avantaj cunoștințe Javascript, jQuery (alte framework-uri);

Responsabilități:
- Transformarea din PSD layouts în pagini web (HTML / CSS / JS) responsive;
- Testare cross-browser;
- Optimizarea pentru Page Speed Insights;
- Validarea codului HTML dupa standartul W3C;

Calități personale:
- Atenție la detalii;
- Creativitate, organizare, responsabilitate;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Dorința de a învăța noi tehnologii;

Condiții de lucru:
- Salariu competitiv;
- Posibilitatea de creștere profesională;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Proiecte interesante;

Programul de lucru: luni-vineri 9.00-18.00

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică hr@sah.md cu mențiunea ”Frontend developer” și indicarea telefonului de contact.

*vor fi luaţi în considerare doar candidaţii care expediază CV
*vor fi contacte și invitate la interviu doar persoanele selectate

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internațională și un lider recunoscut în pedagogia șahului în Republica Moldova. Scopul nostru este să orientămtoți copiii din Republica Moldovaspre o dezvoltare intelectuală,să îmbunătățim motivația, aptitudinile, performanțele ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Connect44 Network Services SRL
  • Full time
  • 09.09.2021

Stellar Group
  • Full time
  • 23.04.2019
  • Full time
  • 15.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме