Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Frizer

Niagara City Fitness

204 просмотров
Дата публикации: 06.06.2019

Frizer

Responsabilități principale:
- prestarea la timp și calitativă a serviciilor în Spa Salonul amenajat conform tuturor rigorilor profesionale;
- executarea tunsorilor pentru bărbați, femei, copii, coafarea, vopsirea părului;
- crearea unui look personalizat cu ajutorul tunsorii pentru fiecare client;
- menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă și dezinfectarea regulată a instrumentelor de lucru personale;
- oferirea consultațiilor cu privire la îngrijirea și tratamentul părului.

Cerințe față de candidat:
- deținerea calificării de frizer universal;
- experiența într-un post similar de cel puțin 2 ani;
- aspect fizic plăcut;
- atitudine pozitivă, binevoitoare, deschisă;
- bune abilități de comunicare;
- studii de specialitate sau instruiri suplimentare;
- punctualitate, responsabilitate, abilități de lucru în echipă, atitudine binevoitoare, dorință de a lucra și a cîștiga, lipsa deprinderilor dăunătoare.

Compania oferă:
- program de muncă pe schimburi;
- pachet social deplin,condiții excelente de muncă;
- un colectiv unit şi profesionist;
- post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusă, la adresa de e-mail office@niagara.md cu menţionarea postului vacant.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

О компании

"Niagara City Fitness" - это жизненная философия. Наш клуб для тех людей, для кого фитнес является или станет системой жизни, кто вне зависимости от возраста, положения в обществе и семейного статуса, активен и жизнерадостен. Для этих людей фитнес является ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.04.2019
  • Full time
  • 28.02.2019

International Contracting Group
  • Full time
  • 11.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме