Поиск работы или резюме

Expert principal responsabil de organizarea evenimentelor de educație financiară

Banca Nationala a Moldovei

193 просмотров

Cerințe minime:

-  Studii superioare în comunicare, jurnalism, economie sau alte domenii relevante cu media generală pe anii de studii 8 sau mai mare. Studiile de masterat sau alte calificări superioare în domeniile menționate constituie un avantaj;
-  Experienţă de cel puţin 3 ani în în domeniul comunicare, relații publice sau pe un post de ghid;
-  Abilități excelente de comunicare verbală și în scris în limba română, rusă și limba engleză;
- Experiență în organizare de evenimente, conferințe și expoziții tematice;
- Competențe de operare a calculatorului: Word, Excel, PowerPoint, Internet;
-  Cunoașterea limbii franceze va fi un avantaj.

Principalele atribuții:

• organizarea expozițiilor numismatice permanente sau temporare în cadrul evenimentelor BNM;
• realizarea și susținerea prezentărilor educaționale în cadrul vizitelor la muzeul BNM;
• gestionarea sălii de expoziție a BNM;
• organizarea evenimentelor, seminarelor, conferințelor sau altor activități de educație financiară;

Termenul pentru depunerea CV-urilor este:

- 15 iunie 2022.

În vederea aplicării pentru participarea la concurs, se va completa formularul CV-ului online sau se va depune CV-ul la sediul BNM, pe adresa: bd. Grigore Vieru nr.1, mun. Chișinău, Departamentul Strategie, Organizare și Resurse Umane, cu specificarea postului pentru care se aplică.

Pentru persoanele cu studii obținute în afara Republicii Moldova se vor indica calificările (ex. GPA etc.) obținute în țară și/sau instituțiile respective.

Vor fi contactate doar persoanele care întrunesc condiţiile concursului.

О компании

Banca Națională a Moldovei (BNM), în calitate de bancă centrală a statului, are următoarele domenii de activitate de bază: politica monetară și piețe financiare, stabilitatea financiară, supravegherea băncilor, sisteme de plăţi și operațiuni cu numerar. În vederea realizării cu ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.12.2020

SABIS schools UAE Oman Qatar Bahrain
  • Full time
  • 22.09.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме