Поиск работы или резюме

Expeditor transportarea încărcăturilor

Orbico

1960 просмотров
Дата публикации: 06.06.2019

Compania "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova, anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:
- Expedierea, predarea mărfii şi a actelor însoţitoare către client;
- Lucru cu aparatul de casă;
- Evidenţa facturilor fiscale;
- Încasarea și predarea banilor la bancă.

Cerinţe:
- Permis de conducere, cat. B, C (obligatoriu);
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Experienţa de lucru în domeniul respectiv constitue un avantaj;
- Abilităţi de comunicare;
- Dorinţa şi capacitate de a învăţa;
- Cunoaşterea oraşului;
- Persoană energică.

Se oferă:
- Salariu competitiv plus bonus de performanţă;
- Pachet social întreg;
- Telefon de serviciu;
- Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră.

 Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului «Expeditor» şi scrisoarea de intenţie la adresa de e-mail: hr@orbico.md

Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi în baza CV-urilor.

Orbico

О компании

Comapnia "Orbico"este distribuitorul a unui număr mare de branduri de calitate cunoscute la nivel global.Astfel de gama extinsă şi diversificată de branduri şi produse necesită o mare flexibilitate, deschisă la schimbări constante, organizare flexibilă şi investire în dezvoltarea oamenilor ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.07.2021

Enter
  • Full time
  • 05.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме