Поиск работы или резюме

Economist

SRL Maestro-nut

1261 просмотров
Дата публикации: 28.05.2018

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Economist

Responsabilitati :

  • Capacitatea de a interpreta contabile de gestionare a informațiilor pentru regizor.
  • Abilitatea de a converti de mărfuri și de mărfuri - bani în rapoartele analitice și comerciale.
  • Înțelegerea semnificației contului și de circulație administrative principiile de prelucrare a informațiilor în cadrul întreprinderii.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare în economie.
  • Experiența cu software de contabilitate
  • Experiența într-o poziție similară, timp de cel puțin 3 ani (departamentele de planificare sunt binevenite)
  • Dezvoltarea de cunoștințe și abilități de planuri de afaceri, planuri financiare, proiecte.

Conditii :

  • Salariu stabil
  • Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
  • Colectiv tinar si prietenos

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplică  / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Larsan-Nor SRL
  • Full time
  • 09.04.2019

EMS AC Group SRL
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 23.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме