Поиск работы или резюме

Director Sucursală (or. Bălți)

HR Consulting

186 просмотров
Дата публикации: 06.03.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în
căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Responsabilitățile postului:
● Implementează politici comerciale a întreprinderii în regiunea în care se află sucursala;
● Realizează o distribuție rațională a responsabilităților între angajații sucursalei, separarea funcțiilor, sarcinilor, acțiunilor, monitorizează executarea comenzilor și ordinelor, menține nivelul necesar de muncă și disciplina executivă;
● Conduce activitatea de fidelizare și dezvoltare a rețelei de clienți;
● Caută și dezvoltă noi canale pentru atragerea de clienți și parteneri pentru toate produsele și serviciile băncii;
● Supraveghează implementarea planului de vânzări a sucursalei și punerea în aplicare a planurilor de vânzări de către angajații sucursalei;
● Monitorizează îndeplinirea de către clienți a termenilor în acordurile încheiate, participă la negocieri cu clienții, întreprinde acțiuni menite vizând protejarea intereselor companiei;
● Creează și menține portofoliu de credite de înaltă calitate al sucursalei;
● Asigură un plan eficient din punct de vedere al costurilor, bugetarea, reducerea costurilor  ale sucursalei.
● Ia decizia asupra problemelor economice și administrative legate de activitatea sucursalei.

Cerințe față de candidat:
● Studii: superioare economice;
● Cunoașterea limbilor: româna/rusa - fluent, engleza - intermediar;
● Cunoașterea aplicațiilor informatice - nivel avansat;
● Cel puțin 5 ani de experiență în calitate de director sucursală / director adjunct în bancă;
● Experiență în gestionarea echipei;
● Gândire strategică și competențe de planificare strategică.
● Persoană activă, ambițioasă, orientată spre rezultate, capacitatea de a lucra în modul multitasking.

Compania oferă:
● Salariul motivant stabil + sistem de bonusare;
● Tichete de masă;
● Perspective de creștere profesională, cu posibilitatea de a vă deplasa într-o altă regiune a reprezentanții Băncii;
● Instruire și dezvoltare profesională: traininguri interne și externe, stagii de practică, cursuri de master, schimb de practici de succes cu alte filiale.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  DSB

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

MAIB-Leasing S.A.
  • Full time
  • 12.02.2019

  • Full time
  • 01.10.2019
  • Full time
  • 02.10.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме