Поиск работы или резюме

Director comercial

HR Consulting

578 просмотров
Дата публикации: 06.03.2020

Companie de microfinanțare, cu capital străin, fondată în anul 2006 este în căutare de:

Director Comercial

Responsabilități:
● Elaborează și propune spre aprobarea conducerii companiei planul de vânzări însoțit de o politică dinamică de creștere continuă a volumului de vânzări;
● Urmărește realizarea planului de vânzări;
● Stabilește obiective clare pentru orientarea și organizarea activității de vânzări în companie;
● Răspunde pentru calitatea activității personalului aflat în subordine și pentru fluxul operațional la nivelul departamentului pe care-l conduce;
● Transmite către administratorii companiei rapoartele (săptămânale, lunare) privind vânzările, planul de acțiune pentru creșterea vânzărilor, furnizorii noi etc;
● Concepe împreună cu directorul general strategiile comerciale prioritare în vederea atingerii target-urilor stabilite.

Cerințe:
● Studii obligatorii: universitare economice;
● Bună cunoaștere a mediului concurențial de afaceri;
● Experiență în domeniul creditelor sau bancar va constitui un avantaj;
● Excelente abilitati de utilizare a Microsoft Office (Word, Excel);
● Experiența într-o funcție de conducere și de coordonare constituie un avantaj;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - obligatorie, ENG - nivel intermediar.

Compania oferă:
● Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără, dinamică, profesionistă;
● Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală);
● Salariul fix + sistemul de bonusare;
● Telefon de serviciu;
● Lunch card.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: DC

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.05.2019
  • Full time
  • 20.05.2019

Meli Job Consulting
  • Full time
  • 19.03.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме