Поиск работы или резюме

Digital Marketing Manager (10 000 MDL)

SBC HR

397 просмотров

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Digital Marketing Manager. Clientul nostru – companie de microfinanțare

Companie oferă:
- Angajare oficială

- Salariu: 10 000 MDL
- Program de lucru: Luni- Vineri, de la ora 09:00 până la 18:00
- Pachet social inclus
- Instruire profesională
- Posibilitate de avansare pe scară ierarhică

Responsabilități:
- Generarea de idei pentru campaniile de marketing online și offline
- Analiza traficului pe website și elaborarea de rapoarte analitice
- Elaborarea și editarea conținutului textual, video pentru site
- Demararea campaniilor pe social media

Cerinţe:
- Studii superioare în marketing sau PR
- Cunoașterea programului Photoshop
- Cunoștințe practice de SMM și SEO
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.05.2019
  • Full time
  • 21.02.2019
  • Full time
  • 11.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме