Поиск работы или резюме

Dezvoltatori PHP in Germania

Job Academy

3482 просмотров

Cautam pentru clientul nostru de prestigiu in zona Buhl, mai multi Programatori IT

Responsabilitățile dumneavoastră includ:

  • proiectarea tehnică și implementarea de aplicații web sofisticate
  • proiectarea bazelor de date și a conecsiunilor
  • integrarea și conectarea sistemelor externe

Profilul tau:

  • Formare si experienta în sectorul IT
  • Cunoștințe solide în programarea orientată spre obiecte PHP și baze de date relaționale
  • Experiența într-o poziție similar (constituie avantaj)
  • Cunostinte bune de lb. Engleza;
  • Cunoasterea l. germane - un avantaj
  • Nivel ridicat de angajament și flexibilitate

Perspectivele dvs.:

La clientul nostru, vă așteaptă un loc de muncă variat într-o echipă dedicată și motivată. Postul se ocupat pe termen lung în cadrul unei plasări directe (fără muncă temporară)! Salariul incepe de la 3000€ brut, dar se poate si mai mult dupa proba de lucru, depinde de calificare si experienta.

Ești interesat de această ofertă? Noi așteptăm un CV de la tine la adresa cv@jobacademy.md.

Pentru detalii ne poți contacta la numărul de telefon 067531133 sau ne poți vizita în oficiul nostru la adresa Alba Iulia 148/3, etajul 3, oficiul 300.

Job Academy

О компании

Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на ...

Место работы

Германия
  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Gilat Satellite Networks Ltd
  • Full time
  • 22.04.2019

Est Computer
  • Full time
  • 31.05.2018

Stellar Group
  • Full time
  • 23.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме