Поиск работы или резюме

Deflaxator carne si subproduse

ROGOB SRL

1363 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

ROGOB te provoacă la un nou job!

Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Deflaxator carne si subproduse

Responsabilitățile tale:
- să cunoști procesul de deflaxare a cărnii;
- să răspunzi de încărcarea și buna utilizare a capacităților liniei de dezosare si tranșare;
- să deflaxezi şi să pregătești carnea conform recepturilor stabilite;
- să respecți tehnologiile de execuție și instrucțiunile de exploatare și întreținere a mijloacelor de mică și medie mecanizare;
- să păstrezi inventarul și utilajul;
- să menţii igiena şi curăţenia în zona de lucru;
- să raportezi despre produsele neconforme;

Ce așteptăm:
- studii medii sau medii incomplete
- experiență anterioară (avantaj)
- fluență în limbile română și rusă
- atenție, pro-activitate

Ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- pachet salarial și social stimulativ;
- mediu de lucru dinamic;
- orar flexibil;
- transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, contactează-ne la numărul de telefon 060 685 551 și îți oferim toate detaliile.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@rogob.md
Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Part Time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 20.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме