Поиск работы или резюме

Customer Care Representative limba italiana

Digital Business Solutions 30

39 просмотров
Дата публикации: 15.05.2019

Candidatul ideal:
• Vorbești limba Italiană la un nivel mediu sau avansat și ai cunoștiințe de utilizare a calculatorului?
• Ești o persoană calmă, comunicativă și plină de entuziasm și îți place să ajuți oamenii din jurul tău?
• Ești în căutarea ACELUI loc de muncă unde să-ți începi cariera și să te dezvolți într-un mediu multicultural?

Descrierea jobului:

Deoarece ne dorim să fim colegi pe termen lung, sperăm să ți se potrivescă descrierea de mai jos:
• Disponibilitatea de a lucra în ture in caz de necesitate;
• Capacitatea de învățare și dorința de autoperfecționare;
• Preluarea apelurilor venite din partea clienților cu diferite întrebăr si solutionarea diverselor probleme semnalate;

Noi putem să-ți oferim, în schimbul eforturilor tale, următoarele beneficii:
• O echipă ambitioasă și pozitivă, într-o atmosferă prietenoasă;
• Mediu de lucru profesionist și clienți de renume internațional;
• Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera și de a promova rapid în cadrul companiei;
• Training profesional;
• Feedback constant pentru a te ajuta să te dezvolți;
• Remunerare atractiva;

Vrei crestere profesionala si personala? Atunci directia ta este aici!!!

Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem: digitalbusinesssolutions30@gmail.com

О компании

Solutions 30, società europea leader nel settore delle soluzioni e dell’assistenza tecnica che opera con marchi ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

MAIB-Leasing S.A.
  • Full time
  • 12.02.2019
  • Full time
  • 11.04.2019
  • Full time
  • 04.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме