Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Coordonator Parc Auto

HR Consulting

1043 просмотров
Дата публикации: 11.10.2019

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, companie multinationala in domeniul bunurilor de larg consum, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilitati:

Detinatorul pozitiei este responsabil pentru coordonarea și administrarea tuturor proceselor legate de parcul de vehicule al companiei (bugetare, achiziții, alocare, întreținere, reparare, comunicare cu clienții interni și furnizorii externi). De asemenea, este responsabil si pentru coordonarea activitatilor si implemenntarea initiativelor EHS (Mediu, Sănătate și Securitate).

Cerinte:
•         Studii superioare economice sau tehnice (studiile tehnice reprezintă un avantaj);
•         Minim 6 luni de experiență într-un rol de administrare a flotei auto; experiența într-un mediu internațional reprezintă un avantaj;
•         Cunoașterea legislației (asigurari, vehicule);
•         Bune abilități de comunicare și negociere;
•         Foarte bune abilități de planificare și organizare, atenție la detalii;
•         Atitudine proactivă;
•         Bune abilități de utilizare a Microsoft Office (Excell, Power Point, Word);
•         Cunoștințe bune de limba engleză reprezinta un avantaj;
•         Permis de conducere.

Compania oferă un pachet atractiv de compensare și beneficii, dezvoltare profesională și oportunități de carieră.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  IPA

Telefon de contact : 062101257

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Larsan-Nor SRL
  • Full time
  • 15.08.2019

  • Full time
  • 02.09.2019
  • Full time
  • 10.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме