Поиск работы или резюме

Controlor Finante

WeTrade

247 просмотров
Дата публикации: 08.04.2020

Angajăm CONTROLOR FINANCIAR cu o bună gândire analitică, flexibilitate cognitivă, autodeterminare, creativitate și care să performeze sub un stil de management democratic.

Descrierea postului:

Controlorul financiar asigura suportul financiar, analitic si operational managementului companiei.  Acesta pozitie lucreaza cu structura de top management din cadrul compniei pentru a dezvolta proiecte de imbunatatire a proceselor financiare si de reducere a costurilor.

Vor fi apreciate:

Studiile financiare;
Experienta anterioara pe un post similar;
Cunostinte de MS Excel (PivotTables, Powe Query, VBA);
Capacitatea de organizare a propriei activitati si de a lucra cu termini;
Cunoasterea aspectelor financiare, contabile si juridice specifice unei companii comerciale;
Abilitatea de a analiza datele pentru a detecta neconformitatile si inexactitatile;
Interesul de a se dezvolta intr-o companie dinamica;
Modestia, energia, echilibrul, profesionalismul, inițiativa, curajul si responsabilitatea.

Ce asteptari avem:

Analizeaza procesele de management financiar derulate in interiorul companiei si intocmeste propuneri de optimizare;
Elaborarea bugetului companiei;
Contribuie la performanta economica a companiei furnizand analize si consultanta de specialitate;
Realizeaza analize de cost pentru serviciile companiei;
Urmareste si preintampina incalcarea dispozitiilor legale in vigoare si a procedurilor interne ale comopaniei prin actiuni de control financiar;
Elaborarea raporturilor financiare

  • Образование: Мастер
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.11.2019
  • Full time
  • 10.03.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме