Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Contabil Șef

HR Consulting

174 просмотров
Дата публикации: 15.10.2019

Organizație de Creditare Nebancară din Republica Moldova cu cel mai înalt nivel de clientizare este în căutare de:

Contabil  Șef

Responsabilități:

● Asigurarea organizării corecte a evidenței contabile în conformitate cu prevederile Legii contabilității și altor acte normative ce reglementează domeniu;
● Organizarea și tinerea evidentei contabile și a activității economico-financiare a companiei;
● Verificarea înregistrării operațiunilor economice în evidenta contabila;
● Elaborează și prezintă rapoartele și declarațiile fiscale, statistice, CNPF.

Cerințe:
● Experiență în domeniu – de la 4 ani în calitate de Contabil Șef în bancă sau companii de microfinanțare;
● Experiență solidă în asigurarea controlului asupra utilizării corecte și cu economie a mijloacelor financiare, organizarea și asigurarea ținerii continuă a contabilității, întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare trimestriale și anuale.

Compania oferă:
● Compania oferă:
● Training-uri în diferite țări;
● Teambuilding-uri;
● Echipă dinamică;
● Salarizare motivantă;
● Grafic de lucru full-time: 09:00 - 18:00, 5 zile pe săptămână.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant: C-S

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2019

CONSONANTA SRL
  • Full time
  • 27.08.2019

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 28.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме