Поиск работы или резюме

CONTABIL Salarizare

ICS Funny Pig SRL

295 просмотров

Responsabilități:

Organizează și ține evidenţa contabilă în domeniul salarizării şi normarea muncii în cadrul întreprinderii,
Verifică şi introduce tabelele de pontaj,
Participă la întocmirea dărilor de seamă fiscale și statistice  prevăzute de legislația în vigoare, reglementărilor interne aferente raportărilor financiare, bugetarii și controlului financiar,
Participă la procesul de bugetare și control al respectării acestuia,
Verifică corectitudinea ținerii evidenței și registrelor contabile în conformitate cu prevederile reglementărilor și legislației în vigoare,
Coordonează elaborarea / implementarea metodologiei de evidență contabilă conform cerințelor reglementărilor în vigoare,
Efectuează procedurile de închidere a lunii și a anului în vederea reflectării tuturor operațiunilor ce țin de activitatea internă a băncii,
Asigură înregistrarea în contabilitate a altor operațiuni neparametrizate și aprobate de Conducere, după caz,
Înregistrarea cheltuielilor salariale.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul economic, financiar sau alt domeniu relevant,
Experiența în domeniu contabilității este binevenită;
Cunoștințe dezvoltate de limba română și rusă,
Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (1.C)
Cunoștințe de operare PC - 1C.

Oferim:

Angajare oficială și pachet social complet,
Salariu competitiv,
Oportunitatea de a fi inițiat în contabilitate, dacă ești începător în domeniu,
Oficiu în zona Centru,
Orar de lucru 8.00-17.00, Luni – Vineri.
Bucătărie la sediu; Ceai, cafea, apă din contul angajatorului.

Aplicați prin CV pe  HR@funnypig.md

Detalii la 078312424

www.funnypig.md

О компании

Наша компания ICS «FUNNY PIG» SRL была основана в 2008 году и является одним из ведущих производителей на рынке Молдовы! Основной деятельностью компании ICS «FUNNY PIG» SRL является выращивание свиней для реализации живым весом, а также свиных туш. В 2012 году ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.05.2019
  • Full time
  • 22.04.2019
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме