Поиск работы или резюме

Contabil operator

HR Consulting

1099 просмотров
Дата публикации: 27.11.2020

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Compania belgiana cu profil agro-alimentar. O companie cu adevărat unică, capabilă să răspundă cerințelor clienților de orice fel  încântând tradițiile belgiene vechi de secole și introducând politici îndrăznețe, inovatoare.

Responsabilități:
• Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
• Lucrul cu facturile fiscale;
• Asistență Contabilului;

Cerințe:
• Studii superioare Contabile/Economice finisate sau în curs;
• Cunoașterea limbilor română și rusă, franceza (nivel B1-B2);
• Dorință de studiere a programului 1:C;
• Abilități de operare PC (MS Office: Word, Excel);
• Capacități foarte bune de organizare;
• Responsabilitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin;
• Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 9:00 – 18:00);
• Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică:  search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicând codul CMC în subiect sau să apeleze la mob.: 062101257.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Vasconi
  • Full time
  • 28.05.2019

Grant Thornton Moldova
  • Full time
  • 23.04.2019
  • Full time
  • 10.02.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме