Materiale de construcție pentru casa ta

Amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a

Avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie

Facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară

Evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Поиск работы или резюме

Contabil-Casier

HR Consulting

157 просмотров
Дата публикации: 14.02.2020

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său,  este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Virim-Impex SRL este o companie cu o experiență pe piața de medicamente, suplimente alimentare și parafarmaceutice.

Responsabilități:
• Formarea/ prelucrarea documentelor primare;
• Gestionarea operațiunilor bancare,evidența operațiunilor de casă, plăților bancare;
• Recepționarea și verificarea facturilor primite de la furnizori în conformitate cu legislația locală;
• Contabilitatea bunurilor, creanțelor și datoriilor;
• Alte sarcini aferente domeniul contabil;

Cerințe:
• Studii  Economice/Financiare;
• Cunoșterea 1C, MS Office;
• Cunoașterea limbii române, ruse (scris și vorbit);
• Abilități excelente de planificare și organizare;
• Abilități de comunicare interpersonală;
• Persoană organizată, responsabilă, punctuală, atentă la detalii;

Se oferă:
• Angajare Oficială;
• Pachet social
• Colectiv tânar și prietenos;
• Posibilitatea de formare profesională în Contabilitate

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: search.for.staff.hrc@gmail.com , indicând codul Ctt în subiect sau să apeleze la mob.: 069638007

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Unicompro SRL
  • Full time
  • 10.02.2020

Vadalex-Agro SRL
  • Full time
  • 25.09.2018
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме