Поиск работы или резюме

Contabil

Creavita SRL

662 просмотров
Дата публикации: 17.12.2019

Beneficii oferite:
• Salariu 6500-7880 lei net, in dependenta de experienta posedata;
• Acces la una din cele mai mari bibliotece din oras;
• Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
• Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic.
• Oficiu in Centrul orasului Str. Feredeului 12;
• Grafic de lucru de luni pina vineri 9:00-17:30.

Descrierea postului:
• Coordoneaza cu fluxul financiar in cadrul companiei;
• Efectueaza platile;
• Indeplineste alte sarcini ale sefului direct.

Cerinţe față de candidat:
• Studii superioare în contabilitate;
• Cunoştinţe aprofundate în domeniul evidenţei contabile;
• Experienţă de lucru de cel puţin 1 ani în domeniu;
• Cunostințe avansate PC (Microsoft Excel, Word);
• Abilităţi de analiză şi organizare.

Vă asteptăm!

О компании

Compania “Creavita” SRL face parte dintr-ungrup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia) importă, distribuie și comercializează materii prime și auxiliare în domeniul industriei ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 6000 - 8000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.12.2019

Melitax Grup SRL
  • Full time
  • 16.05.2019
  • Full time
  • 14.08.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме