Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Contabil

Transelit SA

158 просмотров
Дата публикации: 30.09.2019

Principalele cerințele față de candidați:
- Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate;
- Experiența de lucru în funcţia de contabil sau contabil şef adjunct- nu mai puțin de 3 ani, de dorit în domeniul asigurărilor;
- Experienţa ducerei evidenţei contabile, evidenţa impozitelor;
- Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
- Cunoașterea programului 1-C, versiunea 7,7 şi a 8;
- Cunoașterea PC : Word, Excell – nivel avansat.

Responsabilități principale:
- Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naţionale;
- Evidenţa operaţiunilor bancare şi caserie;
- Evidenţa formularelor de strictă evidenţă, materialelor, conbustibilului;
- Evidenţa creanţelor şi datoriilor;
- Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale, statistice şi la CNPF;
- Participarea la inventariere.

Calităţi personale:
- Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
- Gîndire analitică, atenție la detalii;
- Onestitate;
- Punctualitate;
- Aptitudine de rezolvare a unor sarcini multiple simultan.

Condiţii:
- Program de lucru – Luni-vineri 09.00-18.00;
- Beneficiați de întreg pachet social;
- Posibilitate creşterii în carieră.
- Salariu motivat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Imprumut md
  • Full time
  • 03.06.2019

ICS OM Iute Credit SRL
  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 06.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме