Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Contabil

HR Consulting

287 просмотров
Дата публикации: 17.09.2019

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie ce oferă Servicii de Asistență Fiscală și Contabilitate, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil

Responsabilități:
• Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
• Lucrul cu facturile fiscale;
• Evidența operațiunilor bancare;
• Operațiuni de import;
• Verificarea decontărilor cu contragenții;
• Alte sarcini specificate de contabilul-șef;

Cerințe:
• Studii superioare Contabile/Economice finisate;
• Experiență într-un post similar;
• Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, PowerPoint, 1:C (7 sau 8))
• Capacități foarte bune de organizare;
• Responsabilitate;
• Seriozitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;
• Bune abilități de comunicare.

Beneficii:
• Angajare oficială;
• Experiență de lucru într-o companie internațională;
• Salariu motivant ;
• Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică;

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

Cei interesați rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Specificati codul postului vacant Ctt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Larsan-Nor SRL
  • Full time
  • 09.04.2019

Mobvaro-M SRL
  • Full time
  • 12.04.2019
  • Full time
  • 24.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме