Поиск работы или резюме

Contabil

Vasconi

1353 просмотров
Дата публикации: 28.05.2019

Firma de producere a confectiilor din tricotaj, brandul Vasconi, angajeaza:

Contabil

Responsabilitati cheie:
• Perfectarea documentelor primare privind desfasurarea procesului tehnologic si darii de seama privind produsele fabricate
• Evidenta analitica si sintetica a materialelor si produselor pe centre de cost
• Acumularea darilor de seama pe centre de cost si reconcilierea informatiei cu baza de date 1 C
• Inchiderea producerii
• Petrecerea inventarierii si raportarea rezultatelor

Cerinte:
• Cunoasterea standardelor nationale de contabilitate
• Experienta in pozitie similara minim 1 an
• Cunostinte profunde a programei de evidenta contabila 1 C
• Grad inalt de responsabilitate si orientare spre rezultate
• Cunoasterea obligatorie a limbilor romine, ruse

Noi oferim:
• Posibilitati de dezvolatre profesionala si oportunitati de avansare in cariera
• Salariu competitiv
• O echipa tinara, profesionista si prietenoasa
• Un mediu de lucru placut

Daca corespundeti cerintelor si va place oferta noastra asteptam un CV pe adresa de email: resurseumane.vasconi@gmail.com

Vasconi

О компании

Întreprinderea S.R.L."Cojocari-Grup", marca Vasconi, este o întreprindere care confecționează și comercializează articole din tricot pentru femei, bărbați și copii pentru toate anotimpurile. Experiența cultivată în timp a demonstrat că produsele fabricate întreprindere se bucură de un mare succes, datorită ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Customagic
  • Full time
  • 28.05.2019

Directia generala asistenta sociala si sanatate a CMC
  • Full time
  • 28.07.2021

Dekada Group
  • Full time
  • 25.08.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме