Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Contabil

SMADIC AND CO SRL

512 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

Companie dinamica Smadshop este in cautare de Contabil. Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare sau medii speciale de profil;
- Cunoasterea aparatului de casa;
- Intocmirea facturilor de casa;
- cunoașterea programului 1C;
- punctualitate, spirit analitic dezvoltat, onestitate, responsabilitate, amabilitate, lucru în echipă;

Responsabilităţi:
- Evidenta intrarilor si iesirilor mijloacelor banesti (banca, casa);
- Introducerea intrarilor de marfuri;
- Urmarirea si actualizarea informatiilor legate de vinzarea marfurilor, stocuri de marfuri;                                                                                                            - Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale;

Oferim:
- Lucru intr-o echipa tinara, energica, stabila si de succes;                                  - Angajare oficiala, conform legii;                                                                         - Stabilitate si incredere in viitor;                                                                         - Program de muna de 8 ore.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Asteptăm CV-ul Dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md
Indicați poziția pentru care aplicați.

О компании

Smad Shop, основанная 3 декабря 2010 года, является компанией с иностранными инвестициями - более 8 лет находится на рынке Молдовы и является самым большим интернет – магазином SmadShop.md.Наши партнеры — это более чем 100 компаний по всему миру.Мы специализируемся ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Bigshop
  • Full time
  • 22.12.2017
  • Full time
  • 05.06.2019
  • Full time
  • 20.12.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме