Поиск работы или резюме

Сontabil

East Auto Lada

1312 просмотров
Дата публикации: 21.05.2019

Сontabil

Responsabilitati:

  • Evidenta intrari – iesiri a bunurilor materiale
  • Evidenta numerarului in casierie si la conturile de decontare 1 C: Contabilitate
  • Evidenta datoriilor si a creantelor

Telefon: 069997766, 022-460492 Ana
E-mail: eastcamera@mtc.md

О компании

Compania "East-Auto-Lada" SRL îşi desfăşoară activitatea pe piaţa Moldovei de mai bine de 20 ani. Activitatea de bază a companiei constă în comercializarea autovehiculelor şi a echipamentului specializat, cît şi prestarea serviciilor de reparaţie şi deservire tehnică a mijloacelor ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы:

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • 21.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме