Поиск работы или резюме

Contabil

Melitax Grup SRL

1310 просмотров
Дата публикации: 16.05.2019

Melitax Grup SRL-Importator oficial, vînzare și service pe întreg Teritoriul Republicii Moldova de: Aparate de Casă, Cîntare Electronice, Scanere de coduri de bare, Imprimante de etichete, Echipament POS, Numărătoare și detectoare de valută, Terminale colectoare de date, este în căutarea specialiștilor din următoarele domenii:

Contabil

Oferim:
- Program: 5 zile pe săptămână, de la 8:30 la 17:30;
- Pachet salarial atractiv;
- Angajare oficiala;
- Posibilitate de a se instrui si de a creste profesional;

Avantajul nostru:
- Posibilitate de crestere in cariera si experientaș
- Oficiu modern situat în sectorul Centruș
- Posibilitate de a munci intr-o echipa tinara si motivata;

Responsabilitati:
- Întocmirea diverselor documente contabile primare;
- Efectuarea operatiunilor de miscare a marfurilor;
- Efectuarea operaţiunilor de casă;
- Activitati de raportare;
- Indeplinirea altor sarcini atribuite contabil sef;

Asteptarile noastre fata de candidat:
- Studii superioare economice / contabile;
- Experienta intr-o pozitie similara este binevenita;
- Mentalitate analitica;
- Abilitati de invatare inalta, responsabilitate, multitasking, rezistenta la stres;

Cea mai importantă așteptare:
Dorinta de a deveni un contabil inteligent (de a deveni contabil de vis)!

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV-ul cu indicarea in tema scrisorii- CONTABIL, pe adresa e-mail:  o.capatina@melitax.md
Tel: 060077339

О компании

Melitax - Grup și-a început calea spre succes la data de 16 octombrie 2006, având ca obiectiv de bază furnizarea soluţiilor inovative şi accesibile, la un preţ competitiv. Timp de 10 ani acest obiectiv s-a păstrat, tocmai de aceea, ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM Miso Textile SRL
  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 20.04.2021
  • Full time
  • 22.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме