Поиск работы или резюме

Consultant magazin online

FoxMart

1520 просмотров
Дата публикации: 19.04.2019

Angajăm:

Responsabilitățile postului:
- Oferirea informațiilor corecte si într-o maniera profesionala cu privire la produsele, serviciile și promoțiile oferite de companie;
- Preluarea apelurilor de la clienții companiei;
- Procesarea comenzilor;
- Vanzarea produselor prin intermediul internet-magazinului;
- Abilități de negociere și promovare a produsului;
- Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor.

Cerințe:
- Fluență în limbile rusă și română;
- Experiența în vînzări constituie un avantaj;
- Cunoștințe în domeniul tehnologiilor GSM & IT
- Orientare către rezultate;
- Abilități de comunicare și convingere;

Oferim:
- Angajare oficială
- Program de lucru: Full time
- Dezvoltare profesionala si personală
- Instruire în cadrul companiei

Aplică CV-ul la adresa de e-mail: hr@nextmarket.md
Pentru detalii ne puteţi contacta la nr. 067604037

  • Образование: Лицей
  • Зарплата: Договорный
  • График работы:

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • 20.05.2019

FoxMart
  • 19.04.2019
  • 10.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме