Поиск работы или резюме

Consultant comercial vinzari clienti corporativi

Creator Iu. Borș

1250 просмотров
Дата публикации: 13.05.2019

CERINȚE CĂTRE CANDIDAT:
- Experiență de minim 3-5 ani în domeniul vânzărilor;
- Studii superioare în domeniul economiei: management, marketing, administrarea afacerilor sau specializari în domenii similare;
- Cunoșterea limbii Române, Rusă și a Engleză - nivel avansat;
- Constituie avantaj experienta/cunoștințe în vânzarea mobilei;
- Competente de elaborare a documentelor, formatare şi prezentare, abilitați de utilizare a PC la nivel avansat - MsOffice (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) si aplicații online;
- Abilități solide de negociere;
- Abilitați de a respecta termeni limită, de a lucra eficient in condiții de stres, flexibilitate, abilitați de soluționare rapida a problemelor, de a efectua o varietate de sarcini.
- Capacitați de organizare, comunicare verbală și scrisă, responsabilitate, relaționare interpersonala, entuziasm si etică profesionala, inițiativa.
- Permis de conducere categ.B constituie un avantaj;

RESPONSABILITATI:
- Menţinerea bazei de clienţi, negocierea cu clienţii, întocmirea ofertelor comerciale, încheierea contractelor;
- Este direct responsabil de procesul de vânzari corporate, începand cu primul contact pâna la menținerea relatiei cu clientul, plasarea comenzilor, urmărirea procesului de producere;
- Colaborează cu clienții loiali ai companiei;
- Dezvolta si întreține o baza de date detaliată și organizată a unui număr de colaborări aflate deja în curs de desfășurare, precum și eventuale noi colaborari;
- Transformă posibile oportunități în colaborări concrete, ținând permanent legatura cu Departamentele Comercial, Financiar si cel de Producere;
- Susține eforturile campaniei de marketing în vederea realizării proiectelor și atragerii de noi clienti;
- Însușește cerințele și tendințele pieței de mobilier;
- Propune idei pentru strategia de vânzari corporate, inițiative de marketing, întocmește rapoarte specifice;
- Respectă politicile și procedurile interne ale companiei.

OFERTA:
- Mediu de lucru agreabil, echipă profesionista, tânară si dinamică;
- Salariu motivant (salariu fix+% din comenzi) cu posibilități de creștere în funcție de realizarile înregistrate;
- Pachet social și concediu de odihnă achitat 28 zile calendaristice;
- Training-uri si deplasări achitate de către companie, pentru o avansare ulterioară;
- Telefonie mobila.

Rugăm doar persoanele care corespund cerințelor mai sus-menționate să aplice pentru această poziție, prin expedierea unui e-mail cu o scurtă descriere care să reflecte experiența profesională și CV-ul către următoarele adrese: recrutare@creator.md, în copie sevciuc.olga@creator.md, indicând la subiectul mesajului funcția pentru care se aplică.

Candidaţii selectaţi vor fi contactați.

О компании

S.C. "Creator – Iu. Borş" S.R.L. – fondată în 1988 de Iurie Borş. "Creator – Iu. Borş" este lider pe piaţă la compartimentul mobilă la comandă, oferind clienţilor calitate, profesionalism şi design modern! Producem mobilier la comanda clienţilor exprimînd ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Point Job SRL
  • Full time
  • 04.10.2021

Canadian Moving Company
  • Full time
  • 11.10.2018
  • Full time
  • 28.09.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме