Поиск работы или резюме

Casier

Unicompro SRL

206 просмотров
Дата публикации: 10.02.2020

Cea mai bună companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de mobilă - Unicompro SRL - în legătură cu dezvoltarea afacerii pe piața interna și externă este în căutarea unei persoane care doresc să facă parte dintr-o companie stabilă.

Responsabilități de bază

Deservirea persoanelor juridice și fizice;
Deservirea clienților și ținerea corectă și la zi a evidenței contabile;
Întocmirea zilnică a Registrului de casă;
Întocmirea documentelor primare (emiterea facturilor fiscale, cecurilor, permutări interne);
Efectuarea rapoartelor lunare pe facturile și documentele de casă eliberate;
Activități de logistica

Cerințe:

Studii medii/superioare de specialitate (Contabilitate, Finanțe sau Economie);
Experiență la un post similar constituie un avantaj;
Experiență în lucru cu banii și facturile fiscale;
Cunoașterea limbilor română și rusă.

Oferim:

Instruire și oportunități de dezvoltare;
Pachet social și un sistem de salarizare motivant;

Dacă te-ai regăsit în prezentul anunț, expediază CV-ul la adresa de e-mail: hr@venni.md

  Noi te așteptăm cu drag în echipa noastră!

О компании

Dekada-group este o companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 8000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Mobvaro-M SRL
  • Full time
  • 12.04.2019

DI&Trade; Energy SRL
  • Full time
  • 10.05.2019

OK CREDIT
  • Full time
  • 11.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме