Поиск работы или резюме

Buyer / Responsabil Achiziții

ROGOB SRL

1215 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

RROGOB te provoacă la un nou job!

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Buyer.

În rolul de Buyer vei planifica, organiza, coordona şi asigura controlul activităţilor de aprovizionare în conformitate cu politicile Companiei.

Responsabilitățile tale:
- identificarea şi evaluarea necesarului de aprovizionare (produse / servicii / materiale) în rețeaua proprie de magazine;
- realizarea cererilor de ofertare, negocierea termenelor și condițiilor comerciale;
- analiza şi selectarea ofertelor de preţ;
- gestionarea relaţiei cu furnizorii existenţi, precum şi identificarea, evaluarea şi selectarea potenţialilor furnizori de produse pentru rețeaua proprie de magazine;
- pregătirea, lansarea, administrarea şi urmărirea comenzilor de aprovizionare până la recepţia finală;
- urmărirea respectării de către furnizori a condiţiilor comerciale agreate;
- întocmirea de Forecast anual şi monitorizarea achiziţiilor astfel încât să se evite ruptura de stoc şi suprastocul;
- prospectarea pieţei şi analizarea evoluţiei preţurilor;
- dezvoltarea şi implementarea acţiunilor de îmbunătăţire a condiţiilor comerciale;
- monitorizarea performanţei furnizorilor şi a produselor achiziţionate;
- actualizarea procedurii de aprovizionare şi monitorizarea aplicării în activitatea zilnică;

Ce așteptăm:
- studii superioare finalizate (economice, administrarea afacerilor sau similar);
- experiență de min. 3 ani într-o poziție similară;
- abilități excelente de comunicare și negociere;
- bune cunoștințe a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point);
- abilități excelente de organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor;
- fluență în limbile română și rusă, engleza-avantaj competitiv;

Ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continua;
- pachet salarial și social stimulativ;
- mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.02.2020
  • Full time
  • 15.01.2019
  • Full time
  • 22.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме