Materiale de construcție pentru casa ta, amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a, avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie, facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară, evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Поиск работы или резюме

Business Analyst/ Senior Marketing Coordinator

HR Consulting

899 просмотров
Дата публикации: 24.01.2020

HR-Consulting – la solicitarea clientului său,  este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
● Va avea în subordine 2 persoane ;
● Efectuarea  analizei  rapoartelor;
● Analiza pietei , prețurilor.

Cerințe:
● Studii superioare finisate ;
● O bună experiență  în lucrul cu Excel;
● Gândire analitică (un analist puternic, preferabil cu experienă de muncă în  corporații)
● Cunoașterea avansată a limbii române , engleze, ruse;
● Leadership;
● Ownership ;

Se oferă:
● Salariu competitiv;
● Angajare oficială;
● Colectiv tânăr și prietenos;
● Experiență de muncă în cadrul unei comapnii internaționale;
● Contract de muncă pentru 2 ani.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 08.05.2019

Academia Națională de Șah
  • Full time
  • 28.05.2019
  • Full time
  • 01.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме