Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Bucătar (or. Chişinău)

ROGOB SRL

305 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

ROGOB te provoacă la un nou job!

Căutăm oameni pasionaţi de arta culinară!

Responsabilităţile tale:
- Realizarea preparatelor culinare conform rețetelor și standartelor stabilite;
- Intocmirea necesarului de mărfuri şi produse specifice pentru bucătărie, în conformitate cu lista de preparate;
- Recepţionarea şi gestionarea mărfurilor şi a produselor specifice activităţii;
- Controlul şi verificarea calităţii materiilor prime şi a produselor finite;

Сe aşteptăm:
- Studii medii sau medii de specialitate;
- Experienţă  profesională - avantaj;
- Cunoştinţe privind tehnologia culinară, normelor şi regulilor de igienă şi tehnicilor de păstrare a  alimentelor şi produselor culinare;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Responsabilitate, punctualitate, orientare către client;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;

Noi oferim:
- Salariu atractiv + bonusuri constante în funcţie de performanţă;
- Ambianță de lucru placută într-o echipă prietenoasă;
- Traininguri la locul muncă;
- Posibilitatea creșterii profesionale.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la nr. de tel. 060 300 433
Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

BERD'S DESIGN HOTEL
  • Full time
  • 24.01.2019

job4life
  • Full time
  • 16.09.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме