Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Brand Manager

HR Consulting

406 просмотров
Дата публикации: 15.11.2019

Companie de producere a vinurilor și cel mai mare exportator de vin din Moldova este în căutare de:

Responsabilități principale:
● Implementarea și dezvoltarea strategiei de brand și dezvoltarea strategiei de comunicare;
● Asigurarea succesului brandului, a dezvoltării acestuia și obținerea unei imagini puternice și stabile în piață;
● Propunerea, efectuarea diverselor evenimente de promovare a produselor în vederea susținerii strategiei de marketing, cu acordul Directorului de marketing;
● Colaborarea cu diverse agenții, agenții de publicitate, agenții media, precum și cu alți furnizori de servicii pentru a realiza cu succes planurile de marketing ;
● Implementarea și dezvoltarea, împreună cu agențiile mai sus-menționate, a campaniilor de publicitate;
● Controlul și analiza bugetului de marketing pentru brandurile afiliate;
● Controlul imaginii publice a produselor și monitorizarea rezultatelor spoturilor publicitare;
● Determinarea obiectivelor/strategiei brandului, atat pe termen scurt, cât și pe termen lung și crearea planului de activitate pe fiecare brand;

Cerințe:
● Studii superioare în Economie;
● Experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG;
● Creativitate pronunțată, gândire ”out of the box”;
● Abilitatea de a dezvolta brandul și strategia de marketing și comunicarea eficientă a recomandărilor către echipa de decizie;
● Capacitatea de analiză, luarea deciziilor bazată pe analiza datelor;
● Fluență în limbile română, rusă și engleză (scris și verbal).

Compania oferă:
● Posibilitate de dezvoltare profesională;
● Mediu dinamic și plăcut de lucru;
● Motivare competitivă;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: B-M

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Makani - architectural design
  • Full time
  • 04.06.2019

Midnight Works
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 13.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме