Поиск работы или резюме

Assitent manager

Consultinglab SRL

448 просмотров
Дата публикации: 14.11.2021

Asistenta manager

Consultinglab pentru clientul său companie care este unul dintre liderii în domeniul furnizării echipamentelor de măsurare şi control, precum şi a soluţiilor integrate de laborator este în căutare de Asistent manager.

Ce oferă compania:

Salariu începând cu 10000 lei;
Oficiu În centrul orașului;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Carieră în managementul proiectelor;
Transport public accesibil.

Care vor fi responsabilitățile Asistent managerului:

Administrarea și managementul proiectelor;
Pregătirea documentației pentru licitații;
Monitorizarea tuturor proceselor în cadrul licitațiilor;
Recepționarea si procesarea comenzilor;
Controlul executării ordinelor, instrucțiunilor, comenzilor, furnizării de informaţii executantului;
Asistență la vămuire;

Cerințe:

Studii superioare finalizate în domeniu juridic/marketing/management;
Cunoașterea limbilor române, engleze și ruse;
Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj;
Utilizator experimentat PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office)

Așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail job. consultinglab@gmail.com .

О компании

Consultanță în afaceri. Consultanță în managementul Resurselor Umane Recrutare ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 10000 - 15000 леев
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 22.03.2022

HR Consulting
  • Full time
  • 21.02.2022

ExpertConsult RT
  • Full time
  • 19.04.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме