Поиск работы или резюме

Assistent Jurist

Remark Imobil

298 просмотров
Дата публикации: 20.09.2021

Dacă ești o persoană responsabilă, ambițioasă căreia îi place ca toate actele  să fie în conformitate cu legislația în vigoare atunci:
Fi activ! Fi REMARKable

Candidatul ideal:

Studii superioare în drept;
Experiență în domeniu imobiliar constituie un avantaj;
Nivel înalt de inteligență, responsabilitate și exigență;
Capacități bune de analiză și sistematizare a informației;
Abilități înalte de comunicare și negociere;
Capacitate de păstrare a informațiilor/ secretelor obținute în timpul serviciului;
Cunoștințe foarte bune de operare PC ( Microsoft Excel, Word, Gmail), soft legislativ.
Cunoașterea perfectă a limbei română și rusă, ar fi avantaj și engleza;

Descrierea jobului:

 Acordarea consultațiilor și suportului necesar clienților companiei;
Informarea departamentelor privind schimbările în legislația RM;
Perfectarea, elaborarea documentelor juridice interne;
Rezolvarea problemelor de natură administrativ-juridică.

Beneficii:

Salariu bun și un sistem de motivare funcțional;
Oficiu  confortabil, amplasat în centrul capitalei;
Un mediu de lucru axat pe dezvoltare profesionala;
Un colectiv unit de profesioniști.

Expediază CV cu poze la adresa: hr@remark.md        cu mențiunea "Jurist".
Contactează-ne  062055517

О компании

Remark Imobil– агентство недвижимости, работающее на территории Республики Молдова, её столицы Кишинёва и пригорода с 2016 года. Мы предлагаем интересную высокооплачиваемую работу в дружном и сплоченном коллективе, а также комфортный офис в самом центре города. Мы предоставим вам полную информацию о ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 7000 - 15000 леев
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 08.07.2021
  • Full time
  • 04.06.2019

Imexagro
  • Full time
  • 06.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме