Поиск работы или резюме

Asistent tehnic birou design

Creator Iu. Borș

1387 просмотров
Дата публикации: 13.05.2019

RESPONSABILITĂȚI:
– Efectuarea măsurărilor la domiciliul clienților și pregătirea specificațiilor tehnice pentru producerea pieselor de mobilă la comandă;
– Ghidarea clienților în ceea ce privește design-ul, compartimentarile sau amplasamentul mobilei în locuința;
– La necesitate, efectuarea modificărilor tehnice în fișierele AutoCAD conform instrucțiunilor designerilor și pregătirea documentaţiei pentru fabricaţie.

CERINȚE:
– Studii medii de specialitate în domeniul tehnicii inginerești;
– Cunoștințe tehnice și aptitudini în măsurarea parametrilor geometrici și funcționali a pieselor de mobilă și amplasamentul lor în locuință;
– Cunoașterea limbilor română și rusă;
– Abilități de utilizare a calculatorului și a echipamentelor de calcul;
– Experiența în oricare dintre proiectarea asistată de calculator (AutoCad) constituie un avantaj.
– Abilități bune de comunicare, creativitate, sociabilitate, politeţe și tact în contact direct cu clienții.
– Permis de conducere cat.B

OFERTA:
– Program de lucru flexibil (se acceptă și part-time);
– Salariu stabil cu posibilități de creștere în funcție de realizarile înregistrate;
– Pachet social și concediu de odihnă achitat 28 zile calendaristice;
– Telefonie mobilă.

Va rugăm să trimiteți CV-ul cu un număr de contact la e-mail: recrutare@creator.md, în copie sevciuc.olga@creator.md. Doar candidații selectați vor fi contactați.

О компании

S.C. "Creator – Iu. Borş" S.R.L. – fondată în 1988 de Iurie Borş. "Creator – Iu. Borş" este lider pe piaţă la compartimentul mobilă la comandă, oferind clienţilor calitate, profesionalism şi design modern! Producem mobilier la comanda clienţilor exprimînd ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IONEL S.A.
  • Full time
  • 03.04.2019
  • Full time
  • 19.08.2021
  • Full time
  • 12.08.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме