Поиск работы или резюме

Asistent Serviciul Clientela RO/RU (Balti)

GPG Consulting

732 просмотров
Дата публикации: 18.04.2019

Descrierea postului:
In cadrul Companiei Global Phoning Group, Postul Vacant de Asistent Serviciul Clientela in limba romana si rusa presupune capacitatea de a raspunde necesitatii clientilor prin receptionarea apelurilor telefonice, inregistrarea si gestionarea comenzilor sau a reclamatiilor clientilor prin
diverse tehnici birocratice.

Activitate:
- receptionarea apelurilor telefonice
- inregistrarea, tratarea si transmiterea reclamatiilor clientilor
- Inregistrarea si clasarea datelor comerciale
- oferirea suportului informational clientilor
- lucru intr-o echipa dinamica si o excelenta posibilitate de dezvoltarea profesionala si personala.

Cerinte:
- Cunoasterea perfecta a limbilor romane si ruse
- Abilitati analitice
- Abilitati de comunicare si de solutionare a conflictelor
- Asimilarea si respectarea obiectivelor fixate
- Crearea si dezvoltarea unei relatii de incredere cu clientii
- Redactarea documentelor, scrisorilor, rapoartelor pentru destinatarii interni sau externi ai companiei.
- Cunoasterea calculatorului (MS Office).

Daca sunteti interesat expediati CV-ul dvs. la adresa: hr@gpg-callcenter.fr
Tel: 069566809 / 022-588969

О компании

GPG – Global Phoning Groupeste o companie outsourcing în plină dezvoltare ce operează o paletă largă de servicii BPO. Activând pe piaţă din 2007, GPG oferă servcii de call center la cel mai înalt nivel şi la un preţ ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Academia Națională de Șah
  • Full time
  • 28.05.2019

National Au Pair Center of Moldova
  • Full time
  • 14.03.2019
  • Full time
  • 16.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме