Поиск работы или резюме

Asistent Marketing și Vânzări

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

214 просмотров

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
anunță postul vacant de:

Compania noastră caută să angajeze un asistent de marketing și vânzări care va lucra îndeaproape cu aceste departamente pentru a dezvolta și implementa planuri și strategii pentru brandul nostru.

Roluri si responsabilități:

  • Oferirea de suport administrativ echipei de marketing și vânzări.
  • Pregătirea tuturor documentelor interne.
  • Asistență managerilor de marketing și vânzări pe proiecte și inițiative.
  • Facilitează și oferă toată asistența necesară pentru întâlniri, conferințe și altor evenimente.

Cerințe:

  • Organizat, orientat spre detalii și capacitatea de multitasking.
  • Competență în aplicații Microsoft, inclusiv Word, Excel și Outlook.
  • Experiență de muncă.
  • Engleză la nivel de comunicare.

Oferim:

  • O experiență unică de învățare de la cei mai buni;
  • Experiență de lucru cu potențial mare de creștere;
  • Prânz plătit;
  • Acces gratuit la sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicala optionala;
  • Al treisprezecelea salariu;
  • și multe altele...

Transmiteți email cu indicarea poziției pe adresa: hr@md.anadoluefes.com

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 14.07.2022
  • Full time
  • 07.03.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме