Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Asistent manager

Black Sea Seeds SRL

234 просмотров
Дата публикации: 01.11.2019

“Black Sea Seeds” SRL este o companie specializată în producerea semințelor organice.

! Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)

Responsabilitățile de bază:

- Asigurarea condițiilor pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.

- Pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.

- Participarea la diferite măsuri pentru certificarea organică.

- Organizarea achizițiilor de bunuri, lucrări și servicii pentru necesitățile companiei

- Asigurarea interacțiunii cu furnizorii de bunuri/servicii, și organele publice

Cerințe:

- Studii superioare sau medii de specialitate (studii nefinalizate)

- Cunoașterea limbii engleze (va constitui un avantaj)

- Cunoștințe de operare PC, MS Office

- Spirit de echipă, pozitivism și dinamicitate

- Dorința de a însuși

Salariul - în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale salariul urmează să fie negociat la interviu.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: vasile@blackseaseeds.com până la data de 15 noiembrie 2019.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Relații la telefonul 022 731920, 078888063.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.09.2019

ICS OM Iute Credit SRL
  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 13.09.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме