Поиск работы или резюме

Analist Vânzări (Sales Analyst)

ROGOB SRL

1219 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

ROGOB te provoacă la un nou job!

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Analist Vânzări.

În rolul de Analist Vânzări vei asigura suportul administrativ și analiza eficientă a  informațiilor de vânzări și business, conform tendințelor de dezvoltare ale pieței.

Responsabilitățile tale:

  • elaborarea, analiza și menținerea rapoartelor de vânzare și distribuție pentru  monitorizarea  atingerii bugetului de vânzări pe regiuni, Agenti Vânzări, Supervizori;
  • analiza performanţei în vânzări după canale de piață, branduri, SKU, produse, etc.;
  • implicare în realizarea și planificarea bugetelor, realizarea rapoartelor cu privire la evoluția vânzărilor la orice nivel;
  • ajustarea saptămânală a planurilor de vânzări;
  •  crearea rapoartelor în conformitate cu necesitățile departamentului vânzări;
  •  prezentarea prognozei vânzărilor către departamentul financiar;
  •  utilizarea infrastructurii pentru a monitoriza evoluția vânzării și a furniza cu acuratețe date echipei de vânzări, pentru realizarea indicatorilor lunari.

Ce așteptăm:

  •  studii superioare (profil economic, financiar sau similar);
  •  experiență de min. 1 an într-o poziție similară;
  •  cunoștințe solide a pachetului MS Office (în special Excelul);
  •  capacitate bună de analiză și sinteză;
  •  fluență în limbile română și rusă.

Ce oferim:

  •   carieră într-o companie în expansiune continuă;
  •   pachet salarial și social stimulativ;
  •   training-uri on the job;
  •   mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 10.09.2021
  • Full time
  • 15.06.2021

InoxPlus
  • Full time
  • 27.09.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме