Поиск работы или резюме

Ajutor Contabil

Econt Prof SRL

438 просмотров
Дата публикации: 29.01.2020

Compania de evidenta contabila si programare ECONT PROF SRL angajeaza ajutor de contabil:

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare de profil;
- Cunoasterea limbei romane si ruse
- punctualitate, onestitate, responsabilitate,  lucru în echipă, aptitudini de analiza;

Responsabilităţi:
- Evidenta intrarilor si iesirilor de marfuri si materiale
- Introducerea extraselor bancare
- Urmarirea si actualizarea informatiilor legate de creditori si debitori;
- Evidenta cadrelor.
- Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale;

Oferim:
- Pachet social complet;
- Salariu stabil şi plătit la timp
- Invatam candidatii oferind sprijin profesional;
- Oferim posibilitatea de a se dezvolta ca contabil in diverse domenii si de a deveni un profesional.
- Loc de muncă în oficiu confortabil, Telecentru , str. Academiei

La aceasta oferta pot aplica studentii care au terminat Univesritatea pe profilul contabilitatea si inca nu au experienta in domeniu contabil.

Asteptăm CV-ul Dvs la adresa de e-mail: econtprof@mail.ru
Tel de contact 076714776.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Acvila Grup
  • Full time
  • 22.04.2019

Veo Worldwide Services
  • Full time
  • 04.08.2020
  • Full time
  • 18.11.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме