Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Agronom

HR Consulting

732 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Agronom

Compania: intreprinderea specializată în dezvoltarea proiectelor investiționale în sectorul agricol.

Responsabilități:
- Organizarea executării și monitorizării a lucrărilor agricole efectuate conform fișei tehnologice coordonate în prealabil cu Șeful Departamentului de Producere;
- Organizarea și monitorizarea efectuării activităților de logistică în cadrul Departamentului de Producere;
- Stabilirea necesarului de produse, utilaje, muncitori pentru efectuarea lucrărilor în cauză;
- Raportarea lucrărilor efectuate, produselor folosite către Șeful Departamentului de Producere;
- Organizarea și monitorizarea activităților adiacente în cadrul Departamentului de Producere;
- Îndeplinirea altor sarcini/activități delegate de Șeful Departamentului de Producere pe parcursul desfășurării activităților din cadrul companiei;

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare în domeniile relevante (profil agricol);
- Cunoștințe tehnice în utilizarea echipamentelor de prelucrare a solului și a recoltei;
- Devotament și atitudine respectivă față de companie;
- Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe MS Office (Excel, Word), utilizare Internet;
- Orientare spre rezultat, avînd spirit de echipă;
- Persoana ordonată, activă, punctuală și onestă;
- Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;

Ce oferă compania:
- Salariul stabil și atractiv;
- Pachet social complet;
- Automobil de serviciu
- Un mediu de lucru plăcut, într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău;
- Oportunități de a învăța și a crește, posibilități de afirmare;
- Program de mentorat asigurat de manageri cu experiență.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022 202986 ; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: “ASPR”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 06.09.2019

  • Full time
  • 06.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме