Поиск работы или резюме

Agent Vanzari Tehnica Agricola pentru vii si livezi

ISP Inter SRL

311 просмотров
Дата публикации: 12.02.2019

Compania „ISP Inter” SRL dealer oficial în Republica Moldova al producătorilor europeni de utilaje agricole pentru vii şi livezi angajează:

Agent vânzări tehnică agricolă pentru vii şi livezi

Responsabilităţi:

  • Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți;
  • Stabilirea contactelor și efectuarea întâlnirilor cu clienții si/sau cu furnizorii;
  • Convorbiri telefonice cu clienții si/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor și reclamațiilor parvenite;
  • Planificarea și executarea planului de vînzări în conformitate cu potențialul din zona responsabilă;
  • Pregătirea ofertelor comerciale, negocierea condițiilor, pregătirea contractelor de cooperare și controlul asupra executării obligațiilor reciproce a părților contractuale;
  • Respectarea normelor și standardelor de vînzare pe întîlniri și apeluri;
  • Efectuarea inspecțiilor vizuale a tehnicii livrate clienților;
  • Suport și consultarea post-vînzare a clienților;
  • Introducerea/redactarea informațiilor obținute în bazele de date;
  • Ducerea evidenței și actualizarea informațiilor în sistemele informaționale;
  • Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute;
  • Adoptarea măsurilor pentru creșterea vânzărilor.

Cerinţe:

  • Studii superioare tehnice/ economie/ comert;
  • Experienţă într-un post similar în vânzări;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă şi engleză şi/sau franceză (constituie avantaj);
  • Cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet);
  • Cunoştinţe în bazele tehnicilor de vânzare, negociere și comunicare;
  • Orientare spre rezultat;
  • Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă;
  • Disponibilitate la deplasări pe teritoriul ţării independent de zona responsabilă şi peste hotare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Atitudine și devotament față de companie.

Beneficii:

  • Angajare oficială. Pachet social complet;
  • Grafic de lucru flexibil;
  • Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vânzări;
  • Stagieri peste hotare la furnizori;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Posibilitate de creştere profesională;
  • Condiţii confortabile de muncă;
  • Automobil şi telefon de serviciu.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: office.ispinter@gmail.com

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații selectati vor fi contactați pentru un interviu. Oficiul ISP Inter SRL se află în localitatea Măgdăceşti.

О компании

Compania ISP Inter SRL - dealer oficial în Republica Moldova al producatorilor europeni de utilaje agricole pentru vii si livezi: GOLDONI, RICOSMA, INDUSTRIAS DAVID etc. si a produselor auxiliare pentru vinificatie: LAFFORT, DIAM, Seguin Moreau ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Customagic
  • Full time
  • 28.05.2019
  • Full time
  • 15.05.2019
  • Full time
  • 20.12.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме