Поиск работы или резюме

Agent vânzări din DIASPORA (UE)

Moldabela

574 просмотров
Дата публикации: 09.07.2021

Căutăm Agenţi în Vânzări RESPONSABILI care se află în Uniunea Europeană (Diaspora)

Responsabilități:
- Vânzarea covoarelor către clienții locali: hotele, oficii, biserici, persoane fizice ș.a.
- Informarea și consultarea clienților privind produsele și colecțiile existente
- Elaborarea și prezentarea ofertelor comerciale
- Atingerea țintelor de vânzare

Cerințe față de candidați:
- Abilități de comunicare
- Cunoasterea limbii țării de activitate
- Orientare spre rezultat

Compensații și beneficii:
- Comisioane motivante
- Instruire
- Grafic flexibil

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa e-mail online@moldabela.com sau sunați la nr. de contact: +37368683020 (Whatsapp, Viber, Telegram).
Pentru mai multe detalii despre companie accesați paginia www.moldabela.com

Moldabela

О компании

Compania „Moldabela” din orașul Ungheni este cel mai important producatorde covoare dinEuropa de ...

Место работы

Франция
  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Cвободный график

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Office Centru
  • Cвободный график
  • 05.10.2021
  • 08.07.2021
  • 14.10.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме