Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Agent Vanzari

Wartung Special Chemicals SRL

570 просмотров

Sarcini si responsabilitati:

  • Contacteaza clientii (actuali si potentiali) in vederea vanzarii produselor si serviciilor conform campaniilor planificate;
  • ofera informatii de specialitate in ceea ce priveste portofoliul nostru de produse
  • ofera asistenta clientilor in alegerea pachetului de produse

Cerinte fata de candidati:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa
  • competente de comunicare

Compania ofera:

  • mediu de lucru placut, in centrul orasului
  • program LUNI – VINERI, 8:30- 15:30
  • posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu
  • Salariu fix atractiv + bonusuri in functie de performanta;

Experienta nu este necesara iar cei care doresc sa ni se alature vor beneficia de un training specializat!

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 6000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 11.04.2018

OCN Easy Credit SRL
  • Full time
  • 27.09.2019

Customagic
  • Full time
  • 07.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме