Поиск работы или резюме

Agent vânzări

HR Consulting

790 просмотров
Дата публикации: 09.08.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:
- Promovarea produsului
- Negocierea cu persoanele decizionale ale companiilor din RM
- Semnarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
- Negocierea și semnarea contractelor
- Atragerea noilor parteneri

Cerințe:
-  Studii superioare economice, tehnice, umanitare
-  Preferabil experiență de la 1 ani în vânzări
-  Experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/serviciului
-  Româna, Rusa - avansat, Engleza va constitui un avantaj
-  Cunoașterea calculatorului (MS Office)
-  Abilități de negociere
-  Permis de conducere cat. B

Beneficii:

- Pachet social
- Salariu fix + premii
- Participarea la traininguri
- Perspectivă de avansare în carieră

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Codul poziției: AVVB

Telefon: +373 60 52 22 74

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.03.2019
  • Full time
  • 15.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме