Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Agent vânzări

HR Consulting

911 просмотров
Дата публикации: 19.09.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:
- Promovarea produsului
- Negocierea cu persoanele decizionale ale companiilor din RM
- Semnarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
- Negocierea și semnarea contractelor
- Atragerea noilor parteneri

Cerințe:
-  Studii superioare economice, tehnice, umanitare
-  Preferabil experiență de la 1 ani în vânzări
-  Experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/serviciului
-  Româna, Rusa - avansat, Engleza va constitui un avantaj
-  Cunoașterea calculatorului (MS Office)
-  Abilități de negociere
-  Permis de conducere cat. B

Beneficii:

- Pachet social
- Salariu fix + premii
- Participarea la traininguri
- Perspectivă de avansare în carieră

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Codul poziției: AVVB

Telefon: +373 60 52 22 74

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 14.05.2019
  • Full time
  • 05.09.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме