Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Administrator de sistem

Advance Suprem IT

144 просмотров
Дата публикации: 15.10.2019

Cerinte:

- Studii în tehnologii informaționale;                                                                                              - O bună cunoaștere a mediilor Windows / Linux (de exemplu, registre, sistem de fișiere, rețea)                                                                                                                                               - Eficiența de muncă, abilități de învățare, organizare, concentrarea pe rezultate;                       - Experienta in domeniu ( va fi considerat un avantaj);

Responsabilităţi principale:

- Configurarea și susținerea echipamentului periferic;                                                                  - întreținerea, modernizarea și repararea calculatoarelor personale;                                            - Organizarea posturilor de muncă ale angajaților și dotarea lor cu softuri necesare;                  - Intreținerea rețelei;                                                                                                                      - Menținerea infrastructurii tehnice a companiei;                                                                            - Capacitatea de a îndeplini rapid și prompt sarcinile trasate;

Beneficiile pe care le oferim:

- Programul de lucru de luni pina vineri;                                                                                        - Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);                                                                                   - O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;                                                            - Loc de muncă în oficiu confortabil.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre!

Asteptăm CV-ul Dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com

Indicați poziția pentru care aplicați.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

7reasons srl
  • Full time
  • 23.04.2019

Adm In Moldova
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 06.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме