Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Administrator cursuri de limbi străine

National Au Pair Center of Moldova

1428 просмотров
Дата публикации: 02.10.2019

Condiții de muncă:
• Amplasare: sec. Botanica, regiunea CC ”ELAT”.
• Graficul: Luni-Vineri, 9:00-18:00 .
• Angajare oficială, cu întreg pachet social și concediu plătit.
• Cursuri de limbă engleză și germană gratuite

Responsabilități:
- Prelucrarea apelurilor de intrare.
- Consultare persoanelor interesate în cursuri.
- Organizarea procesului de evaluare a studenților.
- Formarea și lansarea grupurilor pentru curs.
- Verificarea achitărilor.
- Lucru cu documentația.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor romînă și rusă la nivel de comunicare.
- Abilități organizatorice bune.
- Persoană comunicabilă și responsabilă.

Va rugam sa transmiteti CV-ul dvs. cu poza inclusa, indicind functia vacanta de care sunteti interesat la adresa electronica fulgaelena@gmail.com

О компании

AU PAIR – este un program de schimb cultural pentru tineri între țările din Europa, America, China. Programul oferă posibilitatea de a locui, de a munci și a face studii într-o țară aleasă timp de 1-2 ani, să studiați ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 6000 - 8000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.03.2019
  • Full time
  • 12.07.2019
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме