Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vorbitor de Limba Germană

TonerDen

769 vizualizări
Data publicării: 10.06.2020

Te așteptăm cu drag în compania noastră!

Cerințe:
- Să cunoști Limba GERMANĂ la nivel conversațional
- Comunicabil și optimist
- Cunoștințe în PC

Responsabilitățile funcției:
- efectuarea apelurilor telefonice
- asigurarea partenerilor de afaceri cu produsele solicitate
- lucru cu baza de date

Noi îți oferim:
- salariul  8 000 lei + bonus
- loc de lucru confortabil în oficiu spațios (str.Ismail 50)
- management eficient
- instruire continuă (training, seminare)
- creștere pe plan profesional
- achitarea transportului

ORAR DE LUCRU: de luni până vineri ora: 09.00 - 18.00, pauza de masă o oră + pauze de odihnă incluse în orar.

Trimite CV-ul la adresa electronică hr@tonerden.com  sau contactează-ne 079 83 10 10!

Domeniu

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat