Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vînzător-consultant la fabrica de mobilă

Creator Iu. Borș

1360 vizualizări
Data publicării: 13.05.2019

Responsabilitati de baza:
* Comunicarea directa cu clientii, prezentarea produselor existente în showroom;
* Consultarea si asistarea clientilor în selectarea produselor optime pentru ei;
* Vînzarea produselor, mentinerea și dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;

Cerințe fata de candidati:
* Studii superioare (inclusiv nefinisate);
* Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj;
* Persoane pozitive, cu un aspect fizic placut, deschise catre comunicare și cunostinte noi, cu ambitii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera;

Oferta companiei:
* Salariu motivant;
* Echipă tînără și prietenoasă;
* Posibilitati de avansare in cariera;
* Conditii de muncă la standardele Europene

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV pe adresa: recrutare@creator.md sau sa telefoneze la numarul 068282027

Despre companie

S.C. "Creator – Iu. Borş" S.R.L. – fondată în 1988 de Iurie Borş. "Creator – Iu. Borş" este lider pe piaţă la compartimentul mobilă la comandă, oferind clienţilor calitate, profesionalism şi design modern! Producem mobilier la comanda clienţilor exprimînd ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.05.2019
  • Full Time
  • 20.05.2019

DAAC System Integrator
  • Full Time
  • 27.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat